Dobrý den, E-shop je v rekonstrukci.

Konopný protein 50 g

 
   50 g

Superpotravina napěchovaná kvalitními, lehce vstřebatelnými bílkovinami s vysokou nutriční hodnotou, navíc v čistě přírodní podobě.

Dostupnost Momentálně nedostupné
80 Kč
Konopný protein 50 g

Konopný protein:

Superpotravina napěchovaná kvalitními, lehce vstřebatelnými bílkovinami s vysokou nutriční hodnotou, navíc v čistě přírodní podobě. Proměňte své snídaňové kaše či oblíbené smoothie na bílkoviny bohaté jídlo, které zasytí. Vyrobte si své vlastní proteinové nápoje, tyčinky či jinou potréninkovou svačinku, čistě dle svého gusta.

Složení a vlastnosti:

Bílkovinami napěchovaná superpotravina
Pro vysoký obsah bílkovin přijde vhod nejen sportovcům, kteří mají jejich zvýšenou potřebu. Obsah bílkovin je v porovnání s hovězím steakem dokonce dvojnásobný, což z něj dělá bílkovinami napěchovanou superpotravinu. Díky přirozeně přítomným polysacharidům a rostlinným olejům navíc nakopne a dodá energii.

Zelená posila nejen po posilování
Bílkoviny zastávají mnoho důležitých funkcí. Kromě budování svalů jsou potřebné pro tvorbu hormonů, enzymů, krve, obranných látek a dalších struktur. Na jejich dostatečný příjem je důležité dbát, a to v každém věku.

THC free
Protein je vyroben ze semínek odrůdy technického konopí, která neobsahují psychoaktivní látky.

Použití:

Na snídani, ke svačině kdykoliv…
Konopný protein je typický svou zelenou barvou a charakteristickou, zemitou chutí s oříškovými podtóny. Můžete jej přidat do snídaňových kaší, smoothie a raw dezertů. Pro své složení a strukturu je také ideální ingrediencí při přípravě domácích proteinových tyčinek a nápojů.

Výživové údaje:

  Na 100 g
 Energetická hodnota  1724 kJ / 412 kcal
 Tuky  12,5 g
 – z toho nasycené mastné   kyseliny  1,7 g
 Sacharidy  12,5 g
 – z toho cukry  0 g
 Vláknina  7,2 g
 Bílkoviny  55 g
 Sůl  <0,1 g

 


Výrobce:
 

HENAT s.r.o.
Bedřicha Nikodema 406, Pustkovec, 
708 00 Ostrava