O nás

Jsme česká společnost HENAT s.r.o., která má za cíl vyvíjet, vyrábět a poskytovat produkty a služby, které se zaměřují především na podporu zdraví, vitality, energie, relaxace a zkvalitnění života. Zaměřujeme se primárně na blahodárné účinné složky z přírodních zdrojů.

Naše produkty vyvíjíme a vyrábíme v souladu s přírodou a využíváme technologie šetrné k životnímu prostředí. Příroda nám poskytuje nespočetně mnoho možností jak využít její blahodárný potenciál pro naše zdraví. A právě účinky a síla kanabidiolu (CBD) nás jako zakladatele firmy zaujaly již při studiu na univerzitě VŠB v Ostravě. Při následném karierním růstu jsme měli možnost důkladněji prostudovat vysoký potenciál rostliny Cannabis sativa – konopí seté, a ten nás zaujal na tolik, že jsme se rozhodli věnovat náš čas výrobě CBD produktů.

S postupným vývojem a výzkumem máme v plánu přidávat více a více produktů. Nejen s obsahem CBD, ale také jiných účinných látek. Naše produkty budou určené jak pro lidi, tak pro domácí mazlíčky.

Máte se na co těšit!

Tým HENAT.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení