Dobrý den, E-shop je v rekonstrukci.

O nás

Jsme česká společnost HENAT s.r.o., která má za cíl vyvíjet, vyrábět a poskytovat produkty a služby, které se zaměřují především na podporu zdraví, vitality, energie, relaxace a zkvalitnění života. Zaměřujeme se primárně na blahodárné účinné složky z přírodních zdrojů.

Naše produkty vyvíjíme a vyrábíme v souladu s přírodou a využíváme technologie šetrné k životnímu prostředí. Příroda nám poskytuje nespočetně mnoho možností jak využít její blahodárný potenciál pro naše zdraví. A právě účinky a síla kanabidiolu (CBD) nás jako zakladatele firmy zaujaly již při studiu na univerzitě VŠB v Ostravě. Při následném karierním růstu jsme měli možnost důkladněji prostudovat vysoký potenciál rostliny Cannabis sativa – konopí seté, a ten nás zaujal na tolik, že jsme se rozhodli věnovat náš čas výrobě CBD produktů.

S postupným vývojem a výzkumem máme v plánu přidávat více a více produktů. Nejen s obsahem CBD, ale také jiných účinných látek. Naše produkty budou určené jak pro lidi, tak pro domácí mazlíčky.

Máte se na co těšit!

Tým HENAT.